Отзывы о MotoYard

Отзывы о MotoYard

Юрій 12.01.2019

Реально, хлопці - МОЛОДЦІ! Зробив замовлення по телефону, з Києва. Перед самим новим роком. Просив зробити все якомога швидше - оформити всі документи, поставити на облік і привезти до Києва. І все це під час свят, коли майже ніхто не працює! :) Саша був на зв'язку кожен день, навіть на свята! Пояснював кожен крок під час оформлення документів, фотографував. Ну і оскільки я просив привезти байк як тільки він буде оформлений, то вони так і зробили. Їхали вночі, в жахливу погоду, дуже довго, але таки їхали і доїхали - привезли його до Києва о 4 ночі! )) І основне - хлопці максимально чесні! Якщо чогось не знають, то так і кажуть. Не обіцяють, якщо не можуть зробити. Одним словом, я дуже задоволений - РЕСПЕКТ!

Любомир 06.01.2019

Дякую Саші та Максиму за чудово проведену роботу, толкові хлопці спочатку надали якісну консультацію,купівлю здійснював дистанційно через Вайбер, фото та відео повністю відповідали дійсності. Слід відзначити хороше пакування та оперативну доставку. Придбаний 12 грудня мотоцикл Yamaha TTR250 отримав на Автолюксі одразу з пакетом документів, поїхав ставити на облік. Через дві години виїхав з реєстрацією. Роботу фірми Мотоярд оцінюю на 5+, успіхів та процвітання вашому бізнесу.

Павел 04.09.2017

В Мотоярде беру второй мотоцикл. Летом 2016 брал Кавасаки Вулкан 800. Был очень доволен всем: состояние мота, обслуживание, скидка, помощь в оформлении документов... Намотал около 20 000 км - нареканий никаких! Решил увеличить кубатуру, и что бы не рассматривал, все дороги вели снова в Мотоярд. По крайней мере, в отличие от других, здесь всегда говорят правду о байке. Август 2017. Приехал. Встретили. Напоили кофе. Дали возможность посидеть, пощупать, послушать, поездить. Рассказали историю мотоциклов, которые рассматривал ... И еще много других положительных моментов! Взял себе Ямаху Роадстар 1600 и погнал своим ходом домой за 1200 км. остался доволен всем, все просто супер! Рекомендую!

Ярема 04.07.2017

Декілька днів назад придбав Honda VRX 400 по-суті "всліпу", лиш товариш який живе в Дніпрі зробив контрольний огляд. Результатом дуже задоволений, все як було узгоджено.
Мотоцикл в дуже хорошому стані і це дуже радує, власне обрав Мотоярд через те, що техніка апріорі в значно кращому стані а ніж по ринку.
Допомогли з оформлення в МРЕВ, тому отримав мотоцикл вже з документами та номерним знаком.
Залишились лише позитивні враження та гарні емоції за що вельми вдячний!
Рекомендую!

Игорь 19.06.2017

Купил в начале сезона 2017 года Honda VTR 250 2008 год 14к пробега.

По мотоциклу:
+ Обшее состояние на 5 с небольшим минусом;
- Небыло зеркал, передняя резина под замену.

По сервису:
+ Все супер документы сделали как и говорили в течении недели (дал залог в воскресение, в следушую суботу в 12 00 в мреу получил номера и тех паспорт);
- Процес передачи залога можно выстроить болие формально.

Обшее впечетлние - почти все моты в идеальном состоянии, при постоновке на учет проблем не возникло, по моту вопрсов нет, отдельное спасибо Марине за консультацию (сори что отзыв оставляю месяца 3 спустя) при покупке + подбор резины, масло, фильтр.

Второй мот (ендуру) тоже буду брать через Мотоярд.

Спасибо Мотоярду, Мотоярд держит слово)

Показано с 1 по 5 из 18 (всего 4 страниц)

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается!
Вы можете добавить к отзывy фото
    Плохо           Хорошо

КОНТАКТЫ

Мотосалон MotoYard
Украина, Днепропетровск, Проспект Кирова 97, новое название проспект Александра Поля, 97
Индекс: 49000