Як вибрати гарнітуру для мотошолома?

img


Як
Як
вибрати гарнітуру для мотошолома?

Гарнітура для мотошолома дозволяє зв'язатися з друзями, якщо ви відправляєтеся в дорогу групою. Випускаються пристрої, що дозволяють приймати дзвінок на ходу, не знімаючи екіпіровки. Деякі мотоциклетні шоломи вже мають вбудовану гарнітуру, але вартість подібних моделей значно вище. Тому вигідніше придбати комплект окремо і встановити гарнітуру самостійно.

Функції гарнітури для шолома

Випускаються бюджетні пристрої і гарнітура для шолома дорогого сегмента. Устаткування відрізняється функціональністю. Найпростіші моделі гарнітури для мотоциклетного шолома можуть приймати вхідні дзвінки, дозволяють послухати музику в дорозі.

У дорогих моделях передбачена функція рації. Такі девайси вміють встановлювати зв'язок з аналогічними пристроями, що дозволяє створити конференцію з учасниками групи (до 15 учасників). Мотоциклетний гарнітура може мати такі системи:

        DSP. Система пригнічує шуми, перешкоди, що важливо при швидкісній їзді.

        DMC. Функція буде корисною для групи мандрівників, які їдуть на далекі відстані. Якщо хтось із учасників відстане, а потім знову наздожене мандрівників, система знову автоматично додасть його в поле спілкування.

        AGS. Гучність дзвінка налаштовується автоматично. Система визначає рівень шуму зовні шолома. Залежно від швидкості їзди і рівня перешкод при їзді по трасі представлена ​​функція налаштовує звук так, щоб водієві було комфортно слухати розмову або музику.

Вибір функціональності залежить від умов їзди і переваг власника байка. Якщо ви звикли кататися на самоті, цілком підійде проста модель з мінімальною кількістю функцій. Ви зможете прийняти телефонний дзвінок або послухати музику в дорозі. Випускаються також моделі, здатні одночасно підключатися до телефону і навігатора.

Для тих, хто віддає перевагу покатушки в складі групи, краще вибирати обладнання з системою автоматичного підключення пристрою до конференції. Техніка з функцією DMC варто більше, але це корисне доповнення в подібних умовах. При виборі варто враховувати граничну кількість учасників конференції, яка передбачена виробником пристрою.

img
Залиште заявку
Отримайте безкоштовну консультацію
Натискаючи на кнопку, Ви приймаєте умови угоди і даєте згоду на обробку ваших персональних даних