Honda CB 400 Super Four: особливості, характеристики

img


Honda
Honda
CB 400 Super Four: особливості, характеристики

Історія представленого дорожнього байка почалася в далекому 1992 році. Honda CB 400 Super Four - дорожній мотоцикл, який відноситься до категорії нейкед. Він підходить для їзди по місту, асфальтовим трасах. Мотоцикл Honda CB 400 Super Four став настільки популярним, що його випускають і зараз. Які особливості має представлений байк, розглянемо далі.

Особливості Хонди моделі CB 400 Super Four

Байк Honda CB 400 Super Four відрізняється класичним дизайном. Він отримав литий кермо і дуплексну раму. Замість моноамортизатора (як у попередній моделі Хонди) був встановлений подвійний задній амортизатор. Бак має класичну конфігурацію.

Двигун Хонди моделі CB 400 Super Four має відносно невеликий обсяг, як для мотоцикла представленого класу. Це високооборотистий мотор, який простий в обслуговуванні і має значний робочий ресурс. Тому експерти називають байк одним з найбільш безпечних і надійних серед японської мототехніки. Якісне охолоджування забезпечує рідинна система.

Представлений байк проводиться виключно для ринку Японії і Австралії. Але купити легендарний мотоцикл новий або з пробігом можна і в інших країнах. У більшості мотошкіл Японії представлений байк використовується для навчання. Це відмінний варіант як для початківця байкера, так і професіонала з досвідом.

Технічні характеристики

Байк CB 400 призначений для поїздок по асфальтових трасах міста і міжміським повідомленнями, тому його системи і механізми відрізняються витривалістю. Це простий у керуванні мотоцикл, який прощає помилки недосвідченим водіям. Технічні характеристики моделі наступні:

        мотор - 4-тактний, 4-циліндровий;

        потужність - 53 л. с .;

        об'єм двигуна - 399 см³;

        подача пального - випускаються модифікації з інжектором і карбюратором;

        тип охолодження - рідинне;

        КПП - 6 передач;

        передні гальма - дискові;

        задні гальма - барабанні;

        кліренс - 125-130 мм;

        гранична швидкість - 180 км / ч (є обмежувач);

        ємність паливного бака - 18 л;

        споряджена маса - 193-200 кг.

Представлений байк споживає від 4 до 5 л палива на 100 км (в залежності від стилю їзди, умов дороги). При особливо динамічній їзді водії відзначають, що витрата може досягати 8 л / 100 км.

img
Залиште заявку
Отримайте безкоштовну консультацію
Натискаючи на кнопку, Ви приймаєте умови угоди і даєте згоду на обробку ваших персональних даних