Нові мотоцикли Honda 2021 року. Частина 1

img


Нові
Нові
мотоцикли Honda 2021 року. Частина 1

Компанія Honda - один з найбільших виробників мототехніки в світі. Байки представленого бренду незмінно займають верхні позиції рейтингів. Японський виробник постійно вдосконалює свою мототехніку. У 2021 році було представлено кілька новинок, які привернули увагу мотолюбителів. Це сучасні, інноваційні мотоцикли Honda, які зможуть здивувати навіть найвибагливішого покупця.

Honda РСХ 125

Це байк Honda, який отримав дизайн максіскутера. Модель з'явилася у відкритому продажі в Європі ще в минулому році. В 2021 році представлений байк Honda став популярним і почав продаватися в Україні та інших країнах СНД. Серед переваг представленої моделі варто відзначити наступне:

        збільшені колеса;

        система start-stop;

        збільшений об'єм паливного бака (8,1 л);

        мотор об'ємом 125 см³ дозволяє управляти байком підлітку з 16 років.

Це хороший варіант для поїздок по місту, асфальтовим трасах. Орієнтовна вартість представленої моделі становить близько 3800 доларів.

Honda CRF 300 LRA Rally

Це типова модель ендуро, яка отримала мотор 286 см³. Це туристичний байк, призначений не тільки для підкорення бездоріжжя, але і довгих подорожей по асфальтовій трасі. Основні особливості представленої моделі наступні:

        потужність - 27,3 л. с .;

        гранична швидкість - 135 км / ч;

        паливний бак - 12,8 л (без дозаправки можна проїхати до 420 км);

        вага (споряджений) - 135 кг.

Це відмінний універсальний ендуро, який призначений для поїздок по асфальту і бездоріжжю. Орієнтовна вартість становить 8100 доларів.

Honda CRF 450 R

Це кросовий мотоцикл Honda, який може похвалитися точною керованістю і високим ступенем контролю навіть при вході в повороти на швидкості. Це забезпечують інноваційні конструкції шасі, підвіски, гальм. Інженери японського бренду ретельно опрацювали геометрію байка. Це гоночний мотоцикл Honda, призначений для участі в мотозмаганнях і підкорення бездоріжжя. Ціна представленої моделі становить близько 10 000 доларів.

Це лише частина новинок, які представила компанія Honda в 2021 році. У другій частині будуть розглянуто ще кілька цікавих моделей, які були випущені японським виробником.

img
Залиште заявку
Отримайте безкоштовну консультацію
Натискаючи на кнопку, Ви приймаєте умови угоди і даєте згоду на обробку ваших персональних даних