Як вибрати мотоокуляри

img


Як
Як
вибрати мотоокуляри

Щоб захистити очі водія мототехніки від попадання пилу, бруду, інших сторонніх предметів, використовується спеціальне екіпірування. Багато конструкцій мотошоломів мають визор, але можливості представленого скла обмежені. Забезпечити максимальний захист для очей від ультрафіолету, високу видимість в будь-який час доби дозволяють мотоочкі. Як вибрати представлену екіпіровку, які різновиди очок для мотоциклів існують, розглянемо далі.

Різновиди

Є кілька основних різновидів мотоокулярів. Представлена ​​екіпірування застосовується спільно з мотошоломами та ні в якому разі не може замінити його. За статистикою використання спеціальних окулярів для байка знижує ймовірність попадання в аварію. У продажу представлені такі різновиди мотоциклетних окулярів:

        Класика. Це оптика, яка підходить для відкритих або напіввідкритих мотошоломів. Якщо в конструкції немає захисного візору (наприклад, в касці), можна купувати класичну модель. На відміну від інших видів очок, представлені конструкції не вимагають спеціальної фіксації до шолома.

        Кросові. Якщо планується жорсткий райд, покатушки на великій швидкості по пересіченій місцевості або мотозмагання, варто звернути увагу на представлену категорію екіпіровки.

        Для байкерів. Різновид відрізняється універсальністю. В конструкції передбачені ущільнювачі, а також обов'язково є вентиляція. Спеціальна конструкція дозволяє кріпити захисну екіпіровку на шолом.

Випускаються окуляри для мотоциклів, квадроциклів, скутерів, які мають захист від сонячного світла. Такі моделі використовують днем ​​в ясну погоду. Якщо скла жовті, це мотоокуляри для їзди в темний час доби, в дощову погоду. Такі лінзи зменшують відблиски, забезпечуючи високу видимість на дорозі.

Важливо вибирати окуляри точно за розміром. Вони не повинні бути занадто вузькими або просторими. Бажано перед покупкою приміряти модель, щоб переконатися, що конструкція не тисне і не спадає. Лінзи не повинні викривляти простір. Якщо подібне присутній, значить, скло має дефект. Використовувати браковану захисну екіпіровку вкрай не рекомендується. Від цього залежить безпека не тільки водія, але і всіх учасників дорожньо-транспортного руху.

img
Залиште заявку
Отримайте безкоштовну консультацію
Натискаючи на кнопку, Ви приймаєте умови угоди і даєте згоду на обробку ваших персональних даних