Мотоцикл Suzuki Grasstracker 250

img


Мотоцикл
Мотоцикл
Suzuki Grasstracker 250

Скремблеp японського бренду Сузукі Grasstracker 250 постав перед публікою в 2000 році. Це було відгалуження від основної лінійки Сузукі Volty (TU 250). Представлений двухколісників відноситься до ретро-класу, який випускався з 1994 року, пройшовши на своєму шляху не один рестайлінг.

Представлена ​​модель випускалася десять років. І в 2010 році він офіційно знято з конвеєра, але складські запаси ще не все розпродані.

Модифікації

Спочатку мотоцикл Grasstracker був представлений тільки на азіатському ринку. Спільно з цією моделлю пропонувалася ще й версія Grasstraker Big Boy. Відмінність її було тільки в збільшеному діаметрі колеса. Виробничі позначення модифікацій: TU 250 G і TU 250 GB. З 2001 року конструктори модифікували ці моделі і стали виробляти їх з електростартером. А в 2004 році замінили мотор на 2-клапанновий двигун і замість двох вихлопних труб поставили одну.

Рестайлінг Volty

У 2002 році модель Volty (яка виготовлялася як для внутрішнього, так і зовнішнього ринку) знімається з конвеєра, але через пару років з'являється його приймач Volty ST 250. У моделі трохи змінили дизайн, поліпшили конструкцію двигуна, який став, оснащений усталеним ГБЦ з двома клапанами (раніше було чотири).

Але на цьому модифікація моделі не закінчується. У 2008 році байк випускається з заводу вже з інжектором і з паливним баком більшої ємності, чому були задоволені багато мотолюбителів. Також була встановлена ​​система запуску транзисторного типу. І остаточно стали випускати моделі з електростартером. У 2009 р нова ST 250 швидко поширилася по зарубіжних ринків, але продавалася під колишнім ім'ям TU 250 X.

Технічні характеристики Grasstracker

Основні особливості представленого байка наступні:

        Клас байка - скремблер (класика)

        Мотор - 2/4-тактний з повітряним охолодженням

        Обсяг - 249 см³

        Потужність двигуна - 20 л. с. (15 кВт)

        Граничний розгін - 120 км / ч

        Тип приводу - ланцюгової

        Подача пального - карбюратор

        КПП - 5 ступенів, механіка

        Передня підвіска - телескопічна

        Задня підвіска - маятникова

Початківцю мотоводію рекомендуємо звернути увагу на Suzuki Grasstracker 250. Ця витривала японська техніка відмінно підійде для простої і безпечної їзди. Завдяки невеликій швидкості і керованості вона дозволяє з легкістю контролювати і прогнозувати рух по трасі, в ідеалі оцінювати дорожню обстановку.

img
Залиште заявку
Отримайте безкоштовну консультацію
Натискаючи на кнопку, Ви приймаєте умови угоди і даєте згоду на обробку ваших персональних даних