Догляд за мотоциклом

img


Догляд
Догляд
за мотоциклом

Щоб забезпечити нормальні умови для функціонування транспортного засобу, потрібно проводити періодичне техобслуговування. Догляд за мотоциклом проводиться з встановленою періодичністю. Які дії виконують при обслуговуванні мототехніки, повинен знати кожен власник двоколісного мототранспорту.

На що звернути увагу при техобслуговуванні мотоцикла?

Під час догляду за байком важливо приділити увагу системам і вузлів, на які діють великі навантаження. Зношені витратні матеріали змінюють, що вийшли з ладу компоненти ремонтують. Догляд за мототехнікою проводиться за інструкцією виробника. Під час процедури виконуються наступні дії:

     Тиск у шинах. Потрібно перевірити показник, звірити з зазначеними нормами. Якщо виявлено відхилення, потрібно привести тиск в норму.

     Якщо є провисання ланцюга, її потрібно підтягнути. Потрібно виконати завмер провисання в нижній частині. Якщо є відхилення, потрібно підтягнути ланцюг.

     Зарядка акумулятора. Потрібно використовувати спеціальний зарядний пристрій. Роботу виконують за інструкцією виробника.

     Заливка масла, антифризу. Використовують склади, регламентовані виробником.

     Заміна фільтрів. Якщо масляний, паливний, повітряний фільтри забруднилися, їх потрібно поміняти.

     Догляд за хромованими деталями. Важливо виконати процедуру акуратно, щоб не зіпсувати поверхні. Спочатку поверхні обдувають повітрям, потім миють м'якою тканиною і мильним розчином. Можна покрити хромові деталі спеціальним лаком.

     Огляд свічок запалювання. Якщо є ознаки зносу, деталі змінюють. Забруднення потрібно прибрати, протерши різьблення.

Крім перерахованих дій потрібно приділити увагу сидіння. Матеріал забруднюється в процесі експлуатації. Тому сидіння обробляють мийним засобом, а потім змивають водою. Важливо висушити поверхні за допомогою паперу або дрантя. Приділяють увагу дзеркалам, протирають стопи і фару, якщо є, то вітрове скло.

Якщо з'явилися ознаки поломки, важливо відразу усувати несправність. Неправильне або несвоєчасне ТО призводить до поломок і дорогого ремонту.

img
Залиште заявку
Отримайте безкоштовну консультацію
Натискаючи на кнопку, Ви приймаєте умови угоди і даєте згоду на обробку ваших персональних даних